Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko to tamo...vrishti???

2 posters

Ići dole

Ko to tamo...vrishti??? Empty Ko to tamo...vrishti???

Počalji  Slovenska Pet Feb 08, 2008 6:21 pm

Ima li chega lepsheg za uho,od smehotresnog vriska?
Neko je srecan...neko se raduje...neko vrishti od smeha:)

Hajde da vrishtimo...hajde...kao malene bebice ...cika radosti...bash ovde...

Ko to tamo...vrishti??? Roflma10

Slovenska
Slovenska
Slovenska

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 174
Join date : 08.02.2008
Age : 62
ËîęŕöčĽŕ : Tu...negde u beskraju...

http://Slovenska.sos4um.com

Nazad na vrh Ići dole

Ko to tamo...vrishti??? Empty Re: Ko to tamo...vrishti???

Počalji  Slovenska Ned Feb 10, 2008 12:42 pm

Ko to tamo...vrishti??? Smily

Slovenska
Slovenska
Slovenska

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 174
Join date : 08.02.2008
Age : 62
ËîęŕöčĽŕ : Tu...negde u beskraju...

http://Slovenska.sos4um.com

Nazad na vrh Ići dole

Ko to tamo...vrishti??? Empty USPESNA MUVANJA

Počalji  sdarkos71 Sub Apr 19, 2008 8:48 pm

Muškarci su često primorani da izmišljaju neke fazone, na koje bi smuvali ribu...nekada to uspe, nekada ne, ali sve u svemu zna da bude vrlo interesantno...



Situacija 1: Dešava se da razgovaraju tip i riba koji su se tek upoznali, i on nešto počne da je zeza, na sta ona reaguje.."lupiću ti samar, nemoj da me zezaš..." On, malo popio pa počne da navaljuje da mu lupi šamar, međutim ni na kraj pameti da ce mu to učiniti jer ona sve vreme negira kao "Neću, žao mi te je..." i u tom navaljivanju PLJAS!!!, ispred diskoteke pred bar pedeset ljudi...dešava se aplauz i dobacivanja na račun dečka...ona odlazi sa drugaricom, a on onako postiđen, ipak krene za njima i pozove drugara (da "odvoji drugaricu"...Kada su malo odmakli od diskoteke, on je uhvati za ruku, zaustavi se (sačeka da mu drugar i njena drugarica odu) , privuče je sebi, zazmuri, napući usta i kaže:"E sad se lepo izvini"...sledi poljubac, pocetak nove veze...Kada su se vratili zajedno u diskoteku, masa nije mogla da poveruje, ali su usledili pozitivni komentari..



Situacija 2: Dešava se u diskoteci posle oko sat i po muvanja...deško vec očajnicki pokušava da je pridobije, i počinje priča: "Pa zašto se ne smeješ, što si tako ozbiljna...ja volim tvoj osmeh, prija mi... Zamisli da sam ja biljka...svakoj biljci treba nežnosti i osmeha da bi rasla...svaki put kada se ti nasmešiš, biljka, tj. ja rastem, bujam, cvetam...kada si namrgodjena, ja venem... Nemoj dozvoliti da uvenem...ako budeš samnom, pomoćićeš jednoj mladoj biljci da ne uvene...

Te večeri se nisu smuvali, jer je dečko bio krajnje pijan, posle par meseci su uspostavili vezu koja je dosta dugo trajala...



Situacija 3: Dečko prilazi devojci u diskoteci, ali ona samo stoji skrstenih ruku, i kreće spika:" Zasto si tako ozbiljna..?..Kada se zavrsi raspust, i ti se vratis u skolske klupe, i kada budete imali pismeni iz srpskog na temu: "Kako sam provala raspust", ti ćeš pisati kako si stojala skrstenih ruku pored sanka?...međutim, brzo je odustao.. ali vrlo interesantan segment..



Situacija 4: Tip prilazi devojci dosta energično (iz skoka) i kaze:" Ja te volim, uvek sam te voleo...meni su mama i tata kad sam se rodio rekli da ja tebe volim...a ja moram da slusam mamu i tatu..."...Devojka je ostala bez teksta, nakon daljeg razgovora, smuvali su se i ona je dugo bila zaljubljena u njega..



Situacija 5: Izvini, da li želis da saznaš kako se ja prezivam? -"A što bih ja to zelela da znam??? -"Pa, jednog dana ces nositi to prezime kao svoje, pa sam zeleo da ti ga saopstim odmah, da se navikneš...



Situacija 6: Izvini, želeo bih da ti kažem nešto iskreno, ali bojim se da se ne naljutiš...."Pa samo ti reci, ja volim kada su muškarci iskreni..." -znaci da budem iskren? "Da" -Pa ako zelis da budem iskren, prvo te moram uhvatiti za ruku(hvata je za ruku), zatim te moram okrenuti ka sebi(okrece je ka sebi), a onda te moram (poljubi je) poljubiti...Da li sam bio dovoljno iskren? "Da" ***Vrlo interesantno...



Situacija 7: Imaju i one fore"ej, ajde mi pogledaj šta mi je to na vratu", pa kada se ona nagne, ti je poljubis....



Situacija 8: Dečku prilazi devojka u diskoteci i kaze..: "Ti si meni odnekle poznat.." a on ce :" Ej, ajmo napolje na svetlo da me bolje vidiš, možda se i setiš odakle me znaš..."...A svi znamo zašto je on nju pozvao napolje...?



Situacija 9: Dečko prilazi devojci i upozna se sa njom... kako izgovoriše imena jedno drugom on je poljubi...-verovali ili ne, to se dešavalo mnogo puta...



Situacija 11: Dečko koji studira poljoprivredu, ćaska sa devojkom...pita je šta ce upisati kada zavrsi srednju skolu, ona se dvoumi-jos nije odlucila tek ti on njoj da savet :"Ja sam upisao poljoprivredni fax zato sto sam znao da ćeš ga i ti upisati.... zato lepo ispuni moja očekivanja i upiši poljoprivredu..."
sdarkos71
sdarkos71

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 116
Join date : 09.02.2008
Age : 52
ËîęŕöčĽŕ : Sunce :)

Nazad na vrh Ići dole

Ko to tamo...vrishti??? Empty Re: Ko to tamo...vrishti???

Počalji  Slovenska Ned Maj 25, 2008 5:30 pm

Ja vrishtim...ovde Smile)) Rolling Eyes
Da li je zabranjeno ?Smile

Vrishtttttttttttttttttttt !!!!!!!!!!

Ko to tamo...vrishti??? 353

Hahahhahah....hladna je vodaaaaaaaaaa bweJ Razz...i strmoooooo i klizaFFFoooooooo.... bounce

Slovenska
Slovenska
Slovenska

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 174
Join date : 08.02.2008
Age : 62
ËîęŕöčĽŕ : Tu...negde u beskraju...

http://Slovenska.sos4um.com

Nazad na vrh Ići dole

Ko to tamo...vrishti??? Empty Re: Ko to tamo...vrishti???

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu